BEKİR AKSOY FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN EN YAKIŞIKLI EN TATLI EN MÜTEVAZİ AKTÖRÜNÜN SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ!!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Basın haberleri

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
GGamze
süper moderatör
süper moderatör
GGamze

Kadın

Basın haberleri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Basın haberleri   Basın haberleri - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 6:28 pm

Doktorlar'dan neden ayrıldı ?

Show TV'deki Doktorlar dizisinde oynayan Yağmur Atacan'ın bu sezon başında diziden ayrılması çok konuşulmuştu. Atacan, çok zor şartlarda çalıştıklarını söyleyerek ayrılma sebeplerini anlattı.

Doktorlar dizisinden bu sezon ayrılma kararı alan Yağmur Atacan, Habertürk'teki Saba Tümer'in programında diziden ayrılma kararının nedenlerini açıkladı.

Atacan, "Biraz özel sebeplerden. Pınar malum hamile ve onunla ilgilenmek istiyorum. Hem bu dönemi yaşamak hem de doğduktan sonraki o en önemli ilk dönemi yaşamak istiyorum. Doktorlar seti bu anlamda, önceki sene ve geçen sene benim için çok zordu. Sabahlara kadar çalıştım, ters saatlerde bulundum. Bir de Gebze'de çalışmanın da bir eksisi var. Ben orada uzak kalmak istemedim" diye konuştu.

Doktorlar'ın zor şartlarda çalışan bir ekip olduğunu ve bu sene aynı zorlukları göze alamadığını belirten Atacan, "Sonuç olarak orta bir nokta da buluşamadım ve ayrıldık" diyerek yapımcılarla da anlaşmazlık yaşadıklarını ifade etti.

Sette az rolü var diye ağlayan oyuncu gördüm

Son olarak Faruk Aksoy'un yapımcılığını yaptığı 'Avanak Kuzenler' filminde rol alan Yağmur Atacan, "Birbirini hazmetmiş 3 gerçek insanız biz şu anda. Filmde bu bence tam olarak yansıyacak. Bazı setlerde bu yaşanır, 'Benim lafımı niye sildiler, devamlı bu adama niye yazıyorlar' diye. Burada uçuşan, çarpışan egolar, kaprisler yoktu. Sırf bunun için bu işi yapan insanlar var. Dizilerde de oluyor. İnsanlar odaya çıkıp ağlıyorlar. Niye o benden çok oynuyor, niye benim sahnem az diye" açıklamasını yaptı.

Daha önce çalıştığı bir dizide şahit olduğu bir olayı aktaran Yağmur Atacan, isim vermeden gördüklerini şöyle aktardı:

"Benim daha önce oynadığım dizilerden birinde senariste senaryo yazdıran oyuncu vardı. Şu cümleyi kuran insan biliyorum ben 'Aman o da önemli bir adam değil ki canım yazmayı verin ona, bana yazın' Bu cümleyi ben duydum. Sonuç olarak bir insanın ben ben demesi başka bir şey... Bu ortamı bulmasıyla da alakası var. İşin başında iyi bir yapımcı ve kendi fikirleri ve otoritesi olan yönetmen olması gerekiyor."

Kaynak : Televizyon Gazetesi
http://www.cilekforum.eniyiforum.net

Basın haberleri
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-